Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Członek rodziny jakiegoś polityka PISu go zastąpi. A umiejętności do zarządzania lotosem stwierdzą po tym ze umie zatankować auto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
:).Dokłanie kompetencje stwierdzi się po tym ze potrafi zatankować auto na stacji benzynowej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma być Jaworski ten co w pięknym stylu rozwalił Stocznie Gdańska i jeszcze za to zainkasował kilka set tysięcy złoty ... Dobra zmiana dla LOTOSU , pewnie skończy jak Gdańska Stocznia pod rządami Jaworskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zastąpi go prezes Jarek, bo Jarek jest prezesem wszystkich prezesów :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale was zdz***o chapie.Przecież w tej zasranej demokracji nawet posady woźnego bez poparcia nie dostaniesz. W większości zakładów,żeby dostać pracę musisz kierownictwu dać w łapę.Osoby wykszałcone siedzą w marketach na kasach a głąby na stołkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i dobrze niech się inny też nażre a nie trzymają się łapami i girami koryt!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane