Reklama
A może tak troszkę w święta dobrych wiadomości

A może tak troszkę w święta dobrych wiadomości

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
W
10 lat temu

Brawo Beata! Kobieta ma jaja (w pozytywnym znaczeniu).

0

Zglos komentarz

Z
zLewus 🏹 Łowca
10 lat temu

właśnie tak wygląda trochę jakby miała

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Wyj.ebać ich zewsząd.

0

Zglos komentarz

S
saqigar 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"Premier" powiedziała, a po Krakowie się kręcą. Jak to się stało? Nieudolność PO, czy nieudolność służb reżimowych?

0

Zglos komentarz

Reklama