Reklama
Reklama

Komentarze

20
S
S221 🏆 Master
10 lat temu

z niego taki dyplomata jak ze mnie akrobata

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Z ciebie to rasowy żyd :)

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

A jak wygląda gorszy, rasowy Żyd?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Doody popatrz w lustro to się dowiesz ;) a może już posciagałes wszystkie bo na żydowski swój ryj nie mogłeś już patrzeć.

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Czułem gorszy, że jesteś zakamuflowanym de**lem, teraz mam pewność...

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

Uuuu,gorszysmród, a jak się rozpoznaje żyda?bo po ryju to ciężko rozpoznać, niektórzy mają cechy aryjskie, trzeba mu ściągnąć majty...lubisz to?

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Nie pojmuję !?! Jesteśmy jedynym(prawie) krajem który wciąż ma wizy do US Czy USA nie traktują nas na równi z murzynami ???(Nie mylić z czarnymi z afryki)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

Teraz powaznie... Z czego polaczki jestescie dumni, w swoim nacjonalizmie? Prosze uprzejmie o przyklady...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

Wszyscy glupi tylko polaczki mondre...Szczegolnie ci z ONR i PiSu.

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

A na przykład z tego że po 1945 polska była Polską ! mało żydów,ursusa,kopalń,stoczni,hut,-ogólnie z przemysłu ciężkiego,fSO,dobrych wręcz bardzo dobrych relacji ze wszystkimi sąsiadami A CO ???

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Och,zapomniałem o autostradach,tysiącu szkół ogólnym dobrobycie(brak bezdomnych) A teraz powiedz TY Z CZEGO JESTEŚ DUMNY !!!!

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

Taki był ten dobrobyt, że moja mamuśka musiała stać w kolejce po parę skarpet, a na głupie pustaki czekaliśmy ponad rok.

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Skarpety miałeś nie doceniłeś. OOOOO wybudowali Ci rodzice dom bez kredytu ???Normalnie szok bez uzależnienia się od banku.Dało się ??? A spróbuj cwieku teraz wybudować cokolwiek bez kredytu!!! DOBROBYT za nieswoje pieniądze

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

W sensie - jego ekscelencja "murzyńskość" Obama???

0

Zglos komentarz

S
Smigiel28 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Na początku XX wieku, w kraju opodal, (też) pojawił się (bardzo) podobny styl prowadzenia polityki wewnętrznej i zewnętrznej. Głównym kierownikiem zamieszania był (też) mały kawaler - pokurcz z wąsem. Co z tego wyszło? Pradziadków (jak kto jeszcze ma) gimbusy zapytajcie ...

0

Zglos komentarz

R
10 lat temu

„Bulls**t, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską ocenę. Taka murzyńskość… – mówił Sikorski." Radkowi trollu polityczny też wystawiałeś la...

„Bulls**t, skonfliktujemy się z Niemcami, Francuzami… Bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską ocenę. Taka murzyńskość… – mówił Sikorski." Radkowi trollu polityczny też wystawiałeś laurkę ?

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
10 lat temu

Dobrze mówi. Niech murzynek przed końcem kadencji przeprosi za "polskie obozy".

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

A jak nie przeprosi, to niech Macierewicz wypowie mu wojnę!

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
10 lat temu

po murzynku to tam niedługo zostanie tylko trochę smrodu i skórki od bananów.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

to zawsze możesz się wyprowadzić. to raz ciekawe czemu się nie wstydziłeś jak Sikorski robił laske amerykanom?

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Doody:jak tam TWOJ PREZYDENT/mowil cos o golan?

0

Zglos komentarz

Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
10 lat temu

Jeden z najrozsądniejszych ministrów w historii tego kraju.

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zbigniew, przynajmniej jesteś zabawny...A nie jak reszta barbarzyńców z pod znaku PIS, zwyczajnie chamscy i głupi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

No i prawdę mówi, wiecznie tuskolandia wchodzila USA w du..e a korzyści żadnych.

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

Więc pchanie się na siłę do Syrii i błaganie Hamerykanów, by kupić ich heli to co to jest.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

"Oto moja osobista lista wstydu, dlaczego tak źle być Polakiem i czemu nie warto się do tego przyznawać gdy jesteśmy za granicą. 1. Istnieje ryzyko, że ktoś nie będzie miał pojęcia o istnieniu takiego kraju. Przecież w skali świata nic nie znaczymy i nigdy nic nie znaczyliśmy. Do tego to wstyd...

"Oto moja osobista lista wstydu, dlaczego tak źle być Polakiem i czemu nie warto się do tego przyznawać gdy jesteśmy za granicą. 1. Istnieje ryzyko, że ktoś nie będzie miał pojęcia o istnieniu takiego kraju. Przecież w skali świata nic nie znaczymy i nigdy nic nie znaczyliśmy. Do tego to wstyd przyznać, się, że jest się z jakiejś Warszawy, gdzie były dwa Powstania i to jeszcze przegrane. Nowy Jork, Los Angeles to miasta z klasą."

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

-"Po za tym to Polacy to tępy naród, zacofani, nie mający pojęcia o otaczającym ich świecie. Gdzie im do otwartych na sztukę, tolerancyjnych, oczytanych i wykształconych mieszkańców Francji czy Wielkiej Brytanii.No i ten angielski, dość, że dukany to jeszcze z tym okropnym akcentem. Czy tak tru...

-"Po za tym to Polacy to tępy naród, zacofani, nie mający pojęcia o otaczającym ich świecie. Gdzie im do otwartych na sztukę, tolerancyjnych, oczytanych i wykształconych mieszkańców Francji czy Wielkiej Brytanii.No i ten angielski, dość, że dukany to jeszcze z tym okropnym akcentem. Czy tak trudno nauczyć się języka Szekspira? Do tego w Niemczech i na Wyspach, ciągle kojarzeni ze złodziejstwem. W Polsce bałbym się wyjechać na wakacje. Jakbym mieszkał w Berlinie lub Londynie to nawet nie zamykałbym drzwi na klucz."

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

-"No chyba, że przyjechałby jakiś Polak do pracy. Czy oni nie rozumieją, że nikt ich tutaj nie chce? Przecież są leniwi jak cholera! I do tego ciągle tylko piją. Rodaku nie musisz zmienić kraju zamieszkania czy siebie by żyć lepiej. My jako społeczeństwo jesteśmy perłą tej ziemi i jeśli wybierz...

-"No chyba, że przyjechałby jakiś Polak do pracy. Czy oni nie rozumieją, że nikt ich tutaj nie chce? Przecież są leniwi jak cholera! I do tego ciągle tylko piją. Rodaku nie musisz zmienić kraju zamieszkania czy siebie by żyć lepiej. My jako społeczeństwo jesteśmy perłą tej ziemi i jeśli wybierzemy „rządzących” adekwatnych do naszych standardów to inne narody będą pełne kompleksów, że nie są jam my znad Wisły!"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Czytajcie uważnie kogo Polacy bronili za wojny :) nawet Niemcy próbowali nam to pokazać że to judasze :) Masz problemy, idź do specjalisty żydzie :)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

"Mocne słowa abp. Gądeckiego: W Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm,który uważa, że szacunek dla kraju wyraża się w nienawiści do obcych. To ludzie, którzy zagubili swoją tożsamość."

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Czujesz się obcy ??To wyp....alaj nikt cię tutaj nie trzyma. Nie czujesz Polskości to zmień język,chcesz być szwabem,żydem,angolem OK,macie swoje fora i komentarze. Jedziesz po po Polsce Wy....alaj zdrajco !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

a Radziu to był dopiero obciach

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Waszczykowski i Fotyga to są ludzie z których Polska może być dumna....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A z czego mamy być dumni? Zapamiętaj żydzie, zawsze lepszy najgorszy, najbardziej zwyrodniały Polak od komucha i żyda.

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
10 lat temu

Joanna Ty bierzesz za słabe te leki na łeb.

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Wolę miłego i uczciwego Żyda niż zwyrodniałego Polaka... Szkoda, że nie spotkałeś Trynkiewicza w młodości....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A Ja wstydziłam się za Polskę jak rządziła Platforma niby Obywatelska, a jeszcze bardziej wstyd Mi było, jak Bronek jechał z wizytą zagraniczną, to był totalny obciach dla Polski.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

albo Kopaczowa do niemiec... na czerwonym dywanie się zgubiła:P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

No niestety tylko lewackie PO gustuje w murzyńskich pałach stąd taki exodus do Brukseli :) tam tego do wybory do koloru.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Bieńkowska podobno szaleje na drążkach i czuje sie jak w raju!

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

SLUSZNIE MOWI.ZWOLENNIKIEM MURZYNSKOSCI BYL SIKORSKI .BRAWO WASZCZYKOWSKI

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

"Czy to nie jest przypadkiem mania wielkosci: najwiecej seminariow duchownych, najwyzsza na swiecie produkcja misjonarzy i ksiezy, najwiecej na glowe Ciemnogrodzianina i coraz to wieksze domy parafialne i koscioly (po co Bogu te budowle?), coraz to wieksze i masowo stawiane pomniki tzw. polskie...

"Czy to nie jest przypadkiem mania wielkosci: najwiecej seminariow duchownych, najwyzsza na swiecie produkcja misjonarzy i ksiezy, najwiecej na glowe Ciemnogrodzianina i coraz to wieksze domy parafialne i koscioly (po co Bogu te budowle?), coraz to wieksze i masowo stawiane pomniki tzw. polskiego papieza, ktorego jedyna zasluga dla milionow Polakow jest ich nedza, wyjazdy za chlebem z powodu bezrobocia, rozbite rodziny, narkomania i brak stosowania srodkow antykoncepcyjnych mimo, ze Watykan jast najwiekszym na swiecie producenten pachnacych kondomow."

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

calenka +

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

Uuuu, prawda boli.

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

I dla tego na siłę nowy minister pchał naszych żołnierzy do Syrii i jak lew walczył o amerykabnskie heli, mimo iż potraktowali nasz jak bantustan swoją oferta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nieźle obcokrajowcowi wstyd za Polskę? A co cię z nią łączy żydzie oprócz ukradzionego majątku narodowego za czasów lewaków? Nic więcej cię nie łączy, widać po twoich wstawkach i komentarzach że Polskę nienawidzisz o Polakach nie wspominając, Polacy już są silni i przejrzeli na oczy i obudzili się...

Nieźle obcokrajowcowi wstyd za Polskę? A co cię z nią łączy żydzie oprócz ukradzionego majątku narodowego za czasów lewaków? Nic więcej cię nie łączy, widać po twoich wstawkach i komentarzach że Polskę nienawidzisz o Polakach nie wspominając, Polacy już są silni i przejrzeli na oczy i obudzili się z letargu, najpierw koniec lewicy w rządzie później w sejmie a na końcu koniec lewaczków zdrajców narodu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

"8 milionów obywateli naszego kraju, czyli aż jedna czwarta Polaków, cierpi na różnego rodzaju zaburzenia i problemy psychiczne. Te niepokojące dane pochodzą z najnowszej publikacji Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Tematem badania ekspertów była kondycja psychiczna mieszkańców Polski w wieku...

"8 milionów obywateli naszego kraju, czyli aż jedna czwarta Polaków, cierpi na różnego rodzaju zaburzenia i problemy psychiczne. Te niepokojące dane pochodzą z najnowszej publikacji Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Tematem badania ekspertów była kondycja psychiczna mieszkańców Polski w wieku od 18 do 64 lat. Profesor Aleksander Araszkiewicz, kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrii z Torunia, mówi wprost: Sytuacja jest katastrofalna!"

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

A czym się charakteryzuje "prawdziwy Polak"??? Bo sądząc po Twojej wypowiedzi to chamstwem, nieuctwem i "żydofobią". Wiedzy natomiast za grosz...

0

Zglos komentarz

Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
10 lat temu

O! Nasz internetowy de**l w obu odsłonach- caleanka i doody. Ile jeszcze kont założysz?

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

I kto to mówi:-) Bońku ja zawsze miałem jedno konto i jedno mam. Natomiast Ty słyniesz z "wielokonta"..:-) Cosmicleafie i inny...:-)

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

Jednego nie potrafię zrozumieć, jeżeli oponent pisze o tym, że mu się coś nie podoba, można pojąć konwersację, Ty natomiast atakujesz, Twoje argumenty są cienkie i pozbawione polotu, potrafisz tylko ubliżać,,,ot normalny zwykły troll.

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

przepraszam moja wypowiedź dotyczyła bońka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Doody widać jesteś opłacony :) nie martw się już jesteś na celowniku państwa, ciekawi mnie jak jesteś zapracowany ;) WP.pl komentarze, także tu na Onecie, ty to jednak zapracowany jesteś :) ile można wyciągnąć na miesiąc ;) widać i tak się opłaca bo nadajesz równo żeby zbrukać mój kraj.

Doody widać jesteś opłacony :) nie martw się już jesteś na celowniku państwa, ciekawi mnie jak jesteś zapracowany ;) WP.pl komentarze, także tu na Onecie, ty to jednak zapracowany jesteś :) ile można wyciągnąć na miesiąc ;) widać i tak się opłaca bo nadajesz równo żeby zbrukać mój kraj.

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Oczywiście, że jestem opłacany i to bardzo sowicie...

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
10 lat temu

ile masz za kompć?

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Tak trzymaj !!!! Wypier...papier Ci co na ojczyznę NASZĄ plujecie.Macie cały świat do zwiedzania,inne języki do poznania,dlaczego się na Polskich forach udzielacie ZDRAJCY,PRZEŚMIEWCY I SZYDERCY ????

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Skoro odeszliśmy od murzyńskości to gdzie ta Polska Armia, która zdoła nas bez pomocy zachodu obronić przed Rosją? PIS zmniejszył wydatki na armie. Od murzyńskości może i oni odeszli ale murzyńskość nie odeszła od niech.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

SBku ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie robiąc z siebie upośledzionego że zapomniałeś odpowiedzi od wielu osób tutaj. Tak, przecież trzeba ciągnąć dalej oby tylko ulżyć swoim chlebodawcom ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

I taka jest prawda murzyny nie wiedzą co to Polska a 1,5% wie tylko kto to był Kościuszko!!!

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

"murzyny" nie potrzebują wiedzieć gdzie jest Polska, My potrzebujemy wiedzieć gdzie są "murzyny"....Taki wpis na Twoim poziomie, żebyś skumał...

0

Zglos komentarz

Reklama