Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ciekawo jak będą ścigać kogoś kto nagra Jarka, Szydło lub Dudę. Pewnie prywatnie podobne rzeczy wygadują co ten prawak Stonoga, który w nerwach nagrał film i wrzucił na youtube po złym dla niego wyniku wyborów. Nie ma bardziej zakłamanej grupy polityków jak prawaki. Ani centrum nie jest tak zakłam...
Ciekawo jak będą ścigać kogoś kto nagra Jarka, Szydło lub Dudę. Pewnie prywatnie podobne rzeczy wygadują co ten prawak Stonoga, który w nerwach nagrał film i wrzucił na youtube po złym dla niego wyniku wyborów. Nie ma bardziej zakłamanej grupy polityków jak prawaki. Ani centrum nie jest tak zakłamana. A najmniej zakłamani są lewacy bo gdyby chcieli wygrywać wybory to też udawaliby pobożnych i klęczeli po kościołach jak Duda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewaki to mogą się przebrać za kobietę i pokazać ci że są wolnymi ludźmi jak się w d**e walą nie w ogóle nie są zakłamani przecież oni mówią tylko prawdę jak peło co się nie przyznawał do bycia lewakami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane