Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawa ewentualnych roszczeń powinna już być dawno zamknięta, ale to nie leży w interesie nie tyle samych żydów i ich potomków, ile w interesie naszych rodaków którzy na tym zarabiają krocie. Ale też my sami (no może nasi antenaci) nie byliśmy tacy kryształowi za jakich chcielibyśmy być postrzegani....
Sprawa ewentualnych roszczeń powinna już być dawno zamknięta, ale to nie leży w interesie nie tyle samych żydów i ich potomków, ile w interesie naszych rodaków którzy na tym zarabiają krocie. Ale też my sami (no może nasi antenaci) nie byliśmy tacy kryształowi za jakich chcielibyśmy być postrzegani. Świat nie jest tylko czarny lub biały. Polecam obejrzeć "Ziarno prawdy"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jakby w Polsce nigdzie nie było nienawiści do żydów... i tu nie chodzi o cracovie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma podstaw do żadnych roszczeń finansowych dla Żydów. Dlaczego nie pytają o swoje pieniądze w bankach szwajcarskich?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane