Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
pablo_2015 🎖️ Snajper
10 lat temu

W jego przypadku, to raczej BARDZO pożyteczne hobby a nie praca :-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

Ale to nie przypadkiem karabin anty-sprzętowy.

0

Zglos komentarz

B
bedzieszcierpial 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak coś to anty-materiał a nie sprzętowy ;) https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-materiel_rifle

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
10 lat temu

Wam się już całkiem popie*doliło przeznaczenie serwisów. Na wiochę wrzucać dobre uczynki. De**lizm w czystej postaci.

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Nieźle, swoją drogą zarąbista armatka, austryjacki steyr hs. 50. Chciałbym zobaczyć co zostaje z muslima po trafieniu pół calowym pociskiem :)

0

Zglos komentarz

Reklama