Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tu chodzi o to, ze na dole stoją wkręty a na mownicy gwóźdź. A porównywanie jednych i drugich nie ma sensu. Elektorat PiS sprzedal resztę kraju za 500 zł. PO było słabe i bylo kilka afer. Teraz mamy kilka afer miesięcznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pare afer, ale za to na jaka skale. 19 mld zl, ktore zniklo podczas transferu OFE robi wrazenie nawet na zlodziejach z PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Susza89 jakie wrazenie, przeciez czesc tych złodziei z PiS bylo wtedy w PO tylko uciekli z tonacego statku razem z Morawieckim wtedy doradca Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na mównicy stoi wkrętak, zwany śrubokrętem, który zgromadzonym śrubkom łebki przykręca. Co do afer to 100/100.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fajne i obrazowe ale niestety zaraz jakieś zj..y muszą podpinać swoje ideologiczne frustracje i niestety wiocha zamiast śmieszyć przygnębia patologiczny mułem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane