Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dali 500 złotych ale tobi i to sie nie podoba ...a co ci s...nu ukradli skoro nie pracujesz nie placisz podatko i jestes pasożytem.. Co twoj dali kmiocie dla spoleczenstwa??? Rozkradli , sprzedali, ukradli i go**o dali ..odezwał sie s..ny w obronie s,...nów .. Miernota z ciebie jak twoj bliźniak Mar...
Dali 500 złotych ale tobi i to sie nie podoba ...a co ci s...nu ukradli skoro nie pracujesz nie placisz podatko i jestes pasożytem.. Co twoj dali kmiocie dla spoleczenstwa??? Rozkradli , sprzedali, ukradli i go**o dali ..odezwał sie s..ny w obronie s,...nów .. Miernota z ciebie jak twoj bliźniak Marks..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dali 500 złotych ,ale tobie i to sie nie podoba ...a co ci s...nu ukradli skoro nie pracujesz nie placisz podatko i jestes pasożytem.. Co twoi dali kmiocie dla spoleczenstwa??? Rozkradli , sprzedali, ukradli i go**o dali ..odezwał sie s..ny w obronie s,...nów .. Miernota z ciebie jak twoj bliźniak...
Dali 500 złotych ,ale tobie i to sie nie podoba ...a co ci s...nu ukradli skoro nie pracujesz nie placisz podatko i jestes pasożytem.. Co twoi dali kmiocie dla spoleczenstwa??? Rozkradli , sprzedali, ukradli i go**o dali ..odezwał sie s..ny w obronie s,...nów .. Miernota z ciebie jak twoj bliźniak Marks.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie stawiaj minusów sunu tylko powiedz co ci ukradli??? Stołek?? Żłob??? Stanowisko??? Władze??? Co ci kmiocie ukradli??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gajcy dostał rozdwojenia jaźni... za dużo oficer polityczny kazał pisać i wszystko mu się poyebało
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ugotuję parówki i zmiażdżę puszki za jedyne pińcet +. Jestem ekspertem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
300 to nie jest duzo, jezeli sie wezmie ceny doradców , ...ale ci co nie pracuja to nie wiedza jakie sa stawki...tylko czlowiek nieznający realiów moze tak pieprzyć jak antykamera...i qajcy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mamy tu znów przypadek rozdwojenia jażni:gajcy-qajcy,nie pobijcie się czasem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak się ma tylko wykształcenie średnie-Pomaturalne Studium Ogrodnictwa(sic!) to trzeba mieć dużą rzeszę doradców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ile zarabiali gamonie Tuska? Nie dość że dużo to jeszcze było im mało to kradli!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile zarabiała Jowita Kacik?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane