Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bedzie nocny dekret, ktory to przemieni toalety publiczne na toalety narodowe w ktorych to na scianach nad pisuarami beda patriotyczne fotografie: bocian na polanie, Rydzyk w Toruniu i kaczka po smolensku a z glosnikow retransmisja z miesiecznic, oplata bedzie wliczona do rachunku za scieki;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo ku....a dobrze o wszystkim co ważne byście zapomnieli ale są tacy co na to nie pozwolą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale was d**a boli że Polacy pamiętają iż wasi dziadowie zdrajcy razem z ruskimi mordowali Polaków!!! A teraz wy mendy jedne gryziecie rękę która was karmi!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
stawianie w jednym szeregu ofiar katynia i smoleńska to uwłaczanie pamięci i odzieranie z godności tych pierwszych bestialsko i podstępnie pomordowanych żołnierzy wojska polskiego ..na miejscu rodzin ofiar katyńskich pozwałbym każdego nawiedzonego pisowskiego troglodytę pseudopatriotę za takie porów...
stawianie w jednym szeregu ofiar katynia i smoleńska to uwłaczanie pamięci i odzieranie z godności tych pierwszych bestialsko i podstępnie pomordowanych żołnierzy wojska polskiego ..na miejscu rodzin ofiar katyńskich pozwałbym każdego nawiedzonego pisowskiego troglodytę pseudopatriotę za takie porównanie ..gardzę wami niedouczone szmaty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane