Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Wszystko sie zgadza glupi jestes..po za tym nie udawaj ze myslisz to przerasta ciebie ..ty poprostu egzystuj..jak meduza pantofelek..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak to dar od boga bez duch zdań... strasznie społeczeństwu ten bóg robi na złość
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cześć Gajcy , nie było mnie klika dni ale widzę ,że Ty i w niedzielę pracujesz na wioszce - a nie wolno wg. kościoła , więc grzesznik jesteś ! Wszystkim miłego tygodnia , nawet cieniom w politycznych gabinetów pisu :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dar od Boga, który wpompuje miliony złotych w kieszenie czarnych trutni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mimo że mam wyebane na polityków to uwielbiam wstawić coś politycznego.Fajnie się czyta jak nakręcają się de**le typu Gejcy, Joanna czy podejrzewam chory psychicznie Bodan.Jak powiedział pewien prezes stadniny koni TO BĘDZIE MOJE NOWE HOBBY:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No,żebyś jeszcze nie podp....lał wstawek innych autorów to będziesz prawdziwy luj z PKS-u.A propos Bodana:z tego twojego wpisu jasno wynika,że to ty jesteś upośledzony skoro masz takie hobby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wierzyć słowom biskupa to jak wierzyć propagandzie tvn u i wyborczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bóg zsyła różne dary. Ostatnie takie dary jak Duda, to się nazywały siedem plag egipskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szkoda, że Wysocki nie został pobłogosławiony szczyptą chociaż rozumu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane