Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

TERAZ ZA KABARET robia zoll,rzeplinski i safian-"prawniki"

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
10 lat temu

I takie bezmózgi jak Ty

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
10 lat temu

PIS nie lubi konkurencji. Będzie jedynym kabaretem w kraju.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
10 lat temu

Ja pie.dole jak w korei albo rosji

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dlaczego Pisiory mają taki dziwne twarze?

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zastanawiam się jak musi wyglądać bodan?

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mam pewną teorię, ale boję się napisać, że oni nie są Polakami...

0

Zglos komentarz

H
hunzwig 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ale zrzucik ekranu za to z bardzo opiniotwórczego medium:-)

0

Zglos komentarz

B
BaronFCB 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A czy ktoś robił polewe z tuska jeszcze niedawno? NIE!!! Bo nie można było robić polewy. Teraz można tylko tego nie pokażą. I bardzo dobrze. 8 lat oglądałem polewę z opozycji i teraz też bym chciał.

0

Zglos komentarz

Reklama