Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Oj gdyby to była rodzina działaczy lewicowych tvn i wybiorcze robiłyby z nich bohaterów ,a tak to gnidy lewicowe próbują ich zniszczyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro jawnie wiadomo, że lecą w ch**, to nie ważne z czyjej to partii. Widać po niektórym, że nawet takie jawne złodziejstwo nie przeszkadza, ważne by było przeciwko opozycji (czy to z pisu czy z po, czy jakiegokolwiek innego). Po tym wpisze widać ewidentnie, że elektoratowi PISu jest bardzo blisko...
Skoro jawnie wiadomo, że lecą w ch**, to nie ważne z czyjej to partii. Widać po niektórym, że nawet takie jawne złodziejstwo nie przeszkadza, ważne by było przeciwko opozycji (czy to z pisu czy z po, czy jakiegokolwiek innego). Po tym wpisze widać ewidentnie, że elektoratowi PISu jest bardzo blisko do PO - ważne by "nasz" kradł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chcesz być bogaty-załóż fundację,tak zrobili Elbanowscy ja im nie zazdroszczę natomiast potępiam pasożytów żerujących na MOPS-ie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak jak spot za 10 MILIONÓW o UE za Tuska - Bieńkowska miała dreszcze ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane