Reklama
Zdjęcie z Ukrainy. Ale w Pikulicach koło Przemyśla.

Zdjęcie z Ukrainy. Ale w Pikulicach koło Przemyśla.

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
muniek134 🌾 Wieśniak
10 lat temu

bez jaj jestem z Przemyśla jakby coś takiego się teraz wydarzyło to zaje................li by ich ludzie tu mieszkający nie mówiąc o ONR czy innych podpucha un nas znajdzie się zawsze kij na banderowski ryj

0

Zglos komentarz

A
10 lat temu

że niby gdzie i kiedy ten marsz był ?

0

Zglos komentarz

M
muniek134 🌾 Wieśniak
10 lat temu

pewnie gdzieś u kabanów zrobione zdjęcie i wrzucili że niby w Przemyślu

0

Zglos komentarz

P
przem700 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wstawiajacy to de**l w pojeciu medycznym.

0

Zglos komentarz

Reklama