Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
pichlak 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Niezla wodeczke pije, Ruskij Standart, jedna z lepszych.

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
10 lat temu

A na stole same Polskie produkty

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
10 lat temu

Musi przepłukać usta po lizaniu tyłka, wiadomo komu.......

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

Sasin to wyjątkowa ła**a... Rekordzista w obsadzaniu stołków własną rodziną.

0

Zglos komentarz

A
Antykamera 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

ups zadnej szczekaczki z pisu tu nie ma no popatrz,myślałem ze napisza że to nie sasin ,pomyłka

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
10 lat temu

nie to na pewno nie on .to jest Tusk

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
10 lat temu

jak sie skonczy rozliczanie wejda pisiory gdzie bodan?

0

Zglos komentarz

Reklama