Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ci w prawackich partiach są o wiele gorsi bo udają pobożnych moherów aby dostać się do koryta. Tak jak np. Kurski, który jest w partii pobożnych a żyje jak lewak i rozwodził się już kilka razy. Lewacy przynajmniej mają swoje poglądy i nie nie udają moherów aby dostać się do koryta. Gdybym chciał k...
Ci w prawackich partiach są o wiele gorsi bo udają pobożnych moherów aby dostać się do koryta. Tak jak np. Kurski, który jest w partii pobożnych a żyje jak lewak i rozwodził się już kilka razy. Lewacy przynajmniej mają swoje poglądy i nie nie udają moherów aby dostać się do koryta. Gdybym chciał koryta to też bym udawał prawaka i mohera tak jak gej Jarek i tak jak Duda klęczał w kościołach. Nie obiecuje też 500+ aby dostać się do koryta. Bo uważam ze taki socjal doprowadzi do bankruci Polski. A Polska jest dla mnie ważniejsza od koryta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie do konca. kiedy prawaki zawlaszczyli sobie mohero-katoli, to lewaki zawlaszczyli sobie odrazu zboczusiow wszelkiej masci. nie pamietasz kiedy tonelo sld jak kalisz skakal miedzy dwoma tranzystorami? to samo masz teraz z kod-em.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jedni są drugich warci...to jak inny naród...Polska dzieli się na nie lewaków i prawaków jak próbują nam wcisnąć obydwie partie szczując nas na siebie ale na ....NARÓD i POLITYKÓW.....no i jeszcze KSIĘŻY..ale to w sumie Watykan
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane