Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hehe,dobre:)Propaganda jak w Korei Północnej:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pislamiści i ich teorie spiskowe, wszędzie propaganda, złodzieje i komuniści. Banda nieudaczników mierząca innych swoją miarą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wzroslo mu poparcie tylko jaki miałby być powod to mnie interesuje!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najważniejsze że Polacy juz przejzeli na oczy ze PISlam nie jest dla Polski...sondaże PISowi leca na łeb na szyje..ale maja zawsze te swoje 30%(Mohery i Patole) ale najwazniejsze ze juz wiecej nie beda u władzy :D..uwielbiam płacz PISlamistów jak jakies sondaze sa dla niech złe beeee beee
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byle jednak nie wróciła swołocz z PO-PSL...i podobnież ukryte opcje w rodzaju Nowoczesnej bo jak dla mnie to kolejna przybudówka Platfusków po Unii Wolności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w/g pisowcow to jaroslaw ma najwyzsze poparcie 749 % prezydent 632% premier 543% itd. tusk ma minus 1753% info z TVP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ha, ha, ha... Klaun z którego wszyscy maja polew, został ponownie "męrzem" zaufania - niech się tylko dorwie do władzy - a na pewno będzie śmieszniej... :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu chodzi o Europarlament ;) nic więcej "jeśli pieniądze w OFE należą do Pana to proszę spróbować nimi zadysponować - hihihihi" DT
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiemy wiemy, ze Niemcy i makrela ufają tfuskowi zawsze mogli na niego liczyć ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane