Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2DZIŚ podali w radiu, że przegoniliśmy w pensji GREKÓW o 6 dolarów ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
25 lat temu, przeciętny Polak zarabiał 40$. Więc rozumiem, że ta informacja to pochwała rządów ostatnich 25 lat!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A 400 lat temu przeciętny polak zapier na pańszczyźnie. Twój komentarz ma mniej więcej tyle samo sensu co noszenie skarpet do sandałów w lato. A podawanie tak zwanej średniej pensji w GUS ma sens jeszcze mniejszy. Ja zarabiam tysiąc, Kowalski 15...zarabiamy średnio 8 tysi...ekstra historia.
A 400 lat temu przeciętny polak zapier na pańszczyźnie. Twój komentarz ma mniej więcej tyle samo sensu co noszenie skarpet do sandałów w lato. A podawanie tak zwanej średniej pensji w GUS ma sens jeszcze mniejszy. Ja zarabiam tysiąc, Kowalski 15...zarabiamy średnio 8 tysi...ekstra historia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane