Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
S221 🏆 Master
10 lat temu

To w końcu Polska jest w ruinie czy tez nie jest. Zdecydujcie sie bo raz mówicie ze jest a za chwile wasz guru mówi ze super sie rozwija

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
10 lat temu

Na dzisiaj przekaz z centrali jest taki:Polska była w ruina, ale od 6 miesięcy juz wspaniałe się rozwija :)

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
10 lat temu

Donaldinio odwiedza Grenalndię, a konkretnie topniejące lody.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
10 lat temu

to wspaniala praca dla doalda jako abdykujacy "krul jewropy" winien sie zajac "praca badawcza " topniejacych lodowcow grenlandzkich .Tyle ze z pewnoscia zainstaluja go ponownie w erpe

0

Zglos komentarz

Y
yolipa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak lodowiec zobaczył Rudego to się załamał :D

0

Zglos komentarz

A
ajwaj30 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ta ruda Kur.a powinna wisiec!!! Tyle w temacie! Obok Merkel !

0

Zglos komentarz

Reklama