Reklama
Reklama

Komentarze

10
Z
Zonnebloem 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Niby tak. Ale mimo wszystko jest to zabawne.

0

Zglos komentarz

K
kornel2901 🏹 Łowca
10 lat temu

Śmiesznie To wygląda , a dziecko nie wygląda żeby działa mu się krzywda. a Wręcz się dziecko Cieszy. To po co drążyć temat ?

0

Zglos komentarz

M
merton 🌾 Wieśniak
10 lat temu

też tak myślę :)

0

Zglos komentarz

S
Sawyer95 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie kminię określenia "ładne dziecko"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

agugu gu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

s.p.i.e.r.d.a.l.aj

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

zgwałciłbym te dziecko

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ty id**to pierdoolony!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

trynkiewicz to ty ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Analnie, czy oralnie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

jedno nie wyklucza drugiego

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
10 lat temu

Masz huuju szczęście że mieszkasz w kaczolandi bo w normalnym europejskim kraju (Niemcy, Holandia Dania) już byś miał przejeebane.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
10 lat temu

.... i wielkiego kutaasa w odbycie.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

TheTerminator sam mnie wyzywasz od pe**łów , a sam jesteś pe****lem !!

0

Zglos komentarz

N
NecrosDeus 😏 Szyderca
10 lat temu

Też mi wielkie halo! Dżesika umalowała swoja Sandrę! Albo odwrotnie, Sandra umalowała swoją Dżesikę!

0

Zglos komentarz

P
pomidorek72 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Z tymi brwiami to wygląda jak moja teściowa i robi podobne miny.1-jak przyniosę jej piwo,2-jak nie przyniosę jej piwa,3-jak już wypije to piwo,4-kiedy idę po następne piwo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Złowieszczy bobas.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Opis tak samo dramatyczny jak sytuacja tego dziecka. Taka kupa na głównej.

0

Zglos komentarz

K
kompadros 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ja pier...dylnę i mam już po spaniu!

0

Zglos komentarz

Reklama