Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
antylewak1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zaraz przyjdą naczelne trolle maxi-jurki-swenupy i powiedzą że dla inwigilacji obywateli.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Pewnie się cieszą bo będzie więcej radiowozów pod którymi lewacka antifa możne bomby podkładać.;)

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
10 lat temu

Powtarzasz się za pisuarowymi mediami!!! Id****w kreują wiadomości reżimowe !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jaki reżim mamy? Nie pałują ludzi na ulicach i gdzie masz brak wolności słowa? KOD sobie protestuje i nikt go nie zaczepia. Chyba, że chodzi Ci o telewizje wspierającą poprzedni reżim czyli TVN.

0

Zglos komentarz

C
CzuowiekBanan 😏 Szyderca
10 lat temu

no lewaki gdzie wasze szczekanie ze panstwo policyjne pislam itp ?

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
10 lat temu

Jedna wielka głupota 150 komisariatów czyli 3 na województwo!!! Jedna wielka ściema!!! Ciemny lud to kupi!!!

0

Zglos komentarz

S
sisu76 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Od liczby komisariatów nie wzrasta bezpieczeństwo, jest to czysta demagogia. Gdyby tak było to Rosja byłaby najbezpieczniejszym państwem na świecie. Wzrastają tylko koszty. Może zrobić posterunek na każdej klatce schodowej, wtedy władza będzie się czuła bezpieczniej, bo prawie wszystkich obywateli b...

Od liczby komisariatów nie wzrasta bezpieczeństwo, jest to czysta demagogia. Gdyby tak było to Rosja byłaby najbezpieczniejszym państwem na świecie. Wzrastają tylko koszty. Może zrobić posterunek na każdej klatce schodowej, wtedy władza będzie się czuła bezpieczniej, bo prawie wszystkich obywateli będzie miała na oku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

powinni wyj....c cala straz miejska i stworzyc 100 posterunkow policji

0

Zglos komentarz

T
Taki_Jakis 🏹 Łowca
10 lat temu

Ale jak to? przecież policja zawsze prowokuje innych i jest taka blee. Zwłaszcza jak zatrzymana jest osoba związana z Pis'em

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
10 lat temu

i bardzo dobrze

0

Zglos komentarz

Reklama