Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zgromadzenie - zgrupowanie osób na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób w określonym miejscu w celu odbycia wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska w sprawach publicznych. Ergo jeśli zwołasz zebranie klasowe w miejscu publicznym i zaczniecie wszyscy wykrz...
Zgromadzenie - zgrupowanie osób na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób w określonym miejscu w celu odbycia wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska w sprawach publicznych. Ergo jeśli zwołasz zebranie klasowe w miejscu publicznym i zaczniecie wszyscy wykrzykiwać, że PIS albo PO albo Nowoczesna albo co tam jeszcze chcecie to syf i gno to już jest to nielegalne zgromadzenie. W innym wypadku nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane