Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4łokierwa geniusze... oczywiście to nie jest złodziejstwo - złodziej to ten który nie chce oddać IM dobrowolnie SWOICH zarobionych pieniędzy... ZSRE musi upaść.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Padnie jak wszystko co chore i nienormalne a najzabawniejsze jest to że część sierot będzie płakać i wymachiwać niebieskimi szmatkami nad trumną UE,sytuacja analogiczna do śmierci Stalina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz rację. Wiesz że właśnie opisałeś marsze (sz)KOD?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz nie ma żadnych dyrektyw, a jeśli bank splątuje to Bankowy Fundusz Gwarancyjny zwraca do 100 000 euro. W tej dyrektywie jest mowa, że bank może przejąć oszczędności na ratowanie swojej sytuacji, kwoty powyżej 100000 euro, więc dla większości Polaków się nic nie zmieni. A tym którym wezmą będą m...
Teraz nie ma żadnych dyrektyw, a jeśli bank splątuje to Bankowy Fundusz Gwarancyjny zwraca do 100 000 euro. W tej dyrektywie jest mowa, że bank może przejąć oszczędności na ratowanie swojej sytuacji, kwoty powyżej 100000 euro, więc dla większości Polaków się nic nie zmieni. A tym którym wezmą będą mieli większe szanse na ich odzyskanie. I co wam zabiorą jak na jednego Polaka przypada średnio równowartość 6,2 tys. euro oszczędności? Przeczytać najpierw o co w tym chodzi a później pisać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma co się starać, zminusują Cię, bo piszesz prawdę i cały sensacyjny spisek upada. Można jeszcze dodać, że straty najpierw pokrywane są z majątku akcjonariuszy - właścicieli. dopiero jak im zostaje odebrane 100% akcji, zarząd zostaje wykopany, powołany nowy ze strony rządu i on może ściągac nadw...
Nie ma co się starać, zminusują Cię, bo piszesz prawdę i cały sensacyjny spisek upada. Można jeszcze dodać, że straty najpierw pokrywane są z majątku akcjonariuszy - właścicieli. dopiero jak im zostaje odebrane 100% akcji, zarząd zostaje wykopany, powołany nowy ze strony rządu i on może ściągac nadwyżki pow 100kE. polska oczywiście ma zamiar obniżyć ten limit do 100k PLN, ale i tak 99,5% społeczeństwa ma to w du**e.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1.5 roku temu o tym wstawiłem poszło do kosza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane