Reklama
Reklama

Komentarze

18
G
Gruber 🎖️ Snajper
10 lat temu

Fajnie że jeszcze nałożył ją na adapter żeby sprawdzić czy będzie grała :)

0

Zglos komentarz

K
kuco 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeżeli przesyłka nie jest polecona a jest formatu większego to listonosz nie musi jej ci dostarczać tylko może wypisać awizo

0

Zglos komentarz

P
Piter722 😏 Szyderca
10 lat temu

de**l pewnie sępił na kuriera i wybrał darmową pocztą polską :D

0

Zglos komentarz

A
adam568 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ty sie chwalisz?czy żalisz?

0

Zglos komentarz

S
sztefanhunter 😏 Szyderca
10 lat temu

Listonosza za jaja powiesić!

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
10 lat temu

jak do mojej skrzynki nie chcial sie zmiescic list to wyrwali zamek.

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
10 lat temu

near mint

0

Zglos komentarz

Z
zarolite 🌾 Wieśniak
10 lat temu

nic dziwnego patrzac na to jak kurierzy obchodza sie z paczkami w polszy :P Posklejaj i bedzie jak talala ^^

0

Zglos komentarz

M
Mr_Flood 🏹 Łowca
10 lat temu

Moim skromnym zdaniem na kopercie powinna być jakaś informacja typu - "nie zginać" lub coś w tym klimacie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Do obecnych listonoszów i kurierów takie informacje niestety nie docierają.

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
10 lat temu

A to "peszek".

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
10 lat temu

Fajnie że jeszcze nałożył ją na adapter żeby sprawdzić czy będzie grała :)

0

Zglos komentarz

E
epimatheus 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ale o co chodzi? Bezpłatna przesyłka i zdziwienie. Oszczędny płaci dwa razy

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
10 lat temu

Co Ty kuvwa pier..Wysylajacy,odbierajacy,sortujacy,ten 0d rozladunku, doreczjacy.Kazdy ma wyyebane bo robi za psie pieniadze.Msci sie na paczkach bo jego nie stac na fajki a tu sobie kolo zamowil ..uj wie co.Mszcza sie na tych paczkach za to ze pracuja jak niewolnicy najczesciej zwiazani jakims leas...

Co Ty kuvwa pier..Wysylajacy,odbierajacy,sortujacy,ten 0d rozladunku, doreczjacy.Kazdy ma wyyebane bo robi za psie pieniadze.Msci sie na paczkach bo jego nie stac na fajki a tu sobie kolo zamowil ..uj wie co.Mszcza sie na tych paczkach za to ze pracuja jak niewolnicy najczesciej zwiazani jakims leasingiem lub super umowa.Tam gdzie sa pieniadze tam jarzeniowki 2m dostajesz w stanie nienaruszonym(ostatnia paczka ze swietlowkami 2m dlugosci-kolo wyluzowany-ma czas na przerwe-ma 30 dropow ,ktore moze zostawic u sasiada lub na ogrodzie-nie tak jak w Polsce gdzie kurier pracuje 16hs i nie ma ma ZUS.

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
10 lat temu

micuś pracuje od jakiegoś czasu u jednego z najwiekszych operatorów kurierskich i u nas zniszczona paczka trafia sie niezwykle rzadko ale za to kosztuje swoje... jak nadawca odpowiednio zapakuje towar do podróży i nie bedzie sie pier*olić o 10 czy 20 zł to nic sie po drodze nie stanie

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
10 lat temu

Na klej butapren niech skleji

0

Zglos komentarz

E
endrju-garcia 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A co ma do tego listonosz? ID**TĄ I WIOCHMENEM jest BARAN który żałuje na wysyłkę listem poleconym.

0

Zglos komentarz

D
drazu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

chyba chodziło Ci o przesyłkę ubezpieczoną... tak myślę

0

Zglos komentarz

R
risto 🎖️ Snajper
10 lat temu

drazu: nie, poleconym. Do drzwi, do rąk klienta, nie ma klienta - awizo i przesyłka do odebrania na poczcie. Jak się żuli parę zł to się potem dziwi. Ja,wolę dopłacić a mieć spokój. Jakoś jeszcze nic zniszczonego nie dostałem nawet z zagranicy.

0

Zglos komentarz

K
kuco 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zwykłej przesyłki nie poleconej nie ma obowiązku dostarczać do ręki adresata jak się nie mieści to wypisuje awizo i po temacie odbierasz na poczcie

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
10 lat temu

donosicielowi się wpie***l należy

0

Zglos komentarz

K
Kleju21 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Co za de**l wysyła winyle w kopercie ?? Gratulacje dla wysyłającego !!

0

Zglos komentarz

W
wysmieinator 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Stare przysłowie listonoszy mówi: "Nie ma takiej rzeczy, której nie da się wcisnąć do skrzynki. To tylko kwestia kondycji".

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
10 lat temu

Trzeba było w ogóle nie pakować do koperty tylko kartkę z adresem przykleić

0

Zglos komentarz

Reklama