Reklama
Reklama

Komentarze

12
P
pickupurfone 🌾 Wieśniak
10 lat temu

lepiej piwo niz dynamit

0

Zglos komentarz

Y
ygrek1977 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Uwielbiam piwnych terrorystów ...sam jestem taki ; )...pas szahida zaiste wyborny

0

Zglos komentarz

F
fulis 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W normalnych krajach sprzedaja piwo na stadionach.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
10 lat temu

Syn ORMO-wca

0

Zglos komentarz

P
pinio2 🌾 Wieśniak
10 lat temu

pucha lżejsza

0

Zglos komentarz

J
jarcy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Miał "bombowy" pomysł :-)

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
10 lat temu

Skrzynkę piwa upchnął po kieszeniach ;)

0

Zglos komentarz

A
Ania_Gdansk1 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Szybka terapia odchudzająca .

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Albo grubo albo wcale!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Do d... z takim kibicowaniem jak piwa nie ma. Dlatego lepiej sobie mecz obejrzeć w jakimś pubie, albo nawet na jakiejś domówce.

0

Zglos komentarz

W
wwlosiu 😏 Szyderca
9 lat temu

Powinni mu odbyt sprawdzić.

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
9 lat temu

Znowu beżowi brodacze... mają tam kiepski dostęp do maszynek do golenia.

0

Zglos komentarz

Reklama