Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6wielu dalo sie zlapac na te obiecanki nastepnym razem pomysla zanim zaczna lykac kocopolki przedwyborcze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
od dziś weszły podobno darmowe leki dla ludzi starszych ,ale nie wszystkie-dlaczego ? darmowy pewno będzie pavulon
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wejda dopiero od wrzesnia bo wtedy oglosza liste wie gadanie ze od dzis to ich kolejna gadka ze juz cos dali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
8 tysięcy to też nie dla średniej klasy. To tylko 666zł na miesiąc (o rany 3 szóstki ). Ta kwota powinna wynosić co najmniej 4500złx 12=54000zł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest i lepiej nie będzie... Jak można nagradzać lenistwo, patologie, wspierać nierentowne przedsiębiorstwa a zaradność, pracowitość karać podatkami. To po co ludzie maja pracować? żeby inni mięli lepiej? A w d...pie ma takie rządzenie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to miliony, wolne od podatku, pójdą do ciebie ukochany Tadku. Na kolanach do Torunia ci je przyniesiemy, żebyś żył nam dostatnio, póki my żyjemy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane