Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
elkomaro 🏆 Master
10 lat temu

A kto płaci abonament??

0

Zglos komentarz

R
roosiak 🌾 Wieśniak
10 lat temu

zaraz zaczna wszyscy z rachunkiem za prad....

0

Zglos komentarz

G
Guardian1486 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie zaczną bo tego nie będzie.

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

i to będzie M jak MĘKA

0

Zglos komentarz

Z
10 lat temu

Jakbyś płacił abonament, to może TVP by kupiła prawa do transmisji Euro...

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
10 lat temu

jak mam placic za tvpis to wole zyc bez pradu

0

Zglos komentarz

Reklama