Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak ja nie cierpię propagandy. Może poczytaj co to za stowarzyszenie a dopiero później wstaw takiego gniota . Stwierdzam FAKT ! Wy lewaki macie tak zryte łby że koń z klapkami na oczach to dla was niedościgniona przyszłość
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stowarzyszenia te nie mają statusu OPP ani nie prowadzą działalności gospodarczej (a w związku z tym nie są wpisane do dodatkowego "rejestru przedsiębiorców"). Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę przedmiot ich działalności, który po prostu nie jest działalnością gospodarczą zgodnie...
Stowarzyszenia te nie mają statusu OPP ani nie prowadzą działalności gospodarczej (a w związku z tym nie są wpisane do dodatkowego "rejestru przedsiębiorców"). Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę przedmiot ich działalności, który po prostu nie jest działalnością gospodarczą zgodnie z odpowiednimi ustawami (o systemie oświaty / o szkolnictwie wyższym). Stowarzyszenia nie informują KRS o swoich walnych zebraniach, wyborach władz itp. - dokonują jedynie "zmian" w rejestrze, oczywiście w momencie gdy jakaś zmiana w ogóle nastąpi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku- ma do tego prawo. Zrozumiesz to? Czy nie? Napierdalacie na nich , szukacie "sensacji" tam gdzie ich nie ma. Jesteście de**lami tak samo jak ci "z polityki.pl"( Pisowska bojówka) która sieje gorszą propagandę niż gó**o prawda Michnika. Zacznijcie myśleć!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i dobrze. Dasz radę doić UE w zgodzie z prawem to Ci przyklasnę. Tylko myśl sam a nie ulegaj manipulacji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to zarty tylko pewnie ale gdzies wspomniales ze ci z pis nie maja poczucia humoru, a ty z jakiej frakcji niemieckiej , zydowskiej czy idiiotow od rysia chyba tej wspolnej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
OKO to Szechterowka. Tam sa niemal sami dziennikarze wyborczej i tak nalezy traktowac ich newsy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
STRASNA AFERA....osmiorniczki,miliardowe afery PLATFUSOW WYSIADAJA.10 LAT WIEZIENIA. dla meza premier SZYDLO.DOBRA ROBOTA 'dZiennikarzy" lisweka I KOSZERNEJ GW.SERIO;KOMPROMITACJA.JAK TO JEST AFERA TO NJA JESTEM W.I .LENIN.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane