Reklama
Jak świat światem Ukrainiec nie będzie moim bratem

Jak świat światem Ukrainiec nie będzie moim bratem

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
M
MontyPython 🏆 Master
10 lat temu

No i pięknie, nikt płakać nie będzie. Ja oprócz Polaków jestem za Węgrami, pierwszy mecz bardzo dobry w ich wykonaniu.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
10 lat temu

mam tak samo:)

0

Zglos komentarz

P
pacer 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeszcze nam mogą dokopać, więc studziłbym emocje.

0

Zglos komentarz

K
Karolu69 🏹 Łowca
10 lat temu

Jeśli nie bramkami to chamskimi faulami. Ich cała 11 może dostać czerwone kartki. Im to już wisi

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
10 lat temu

cala 11 nie moze dostac czerwonych kartek bo po 5 konczy sie mecz:P

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
10 lat temu

Teraz My im Zrobimy Krym :)

0

Zglos komentarz

Reklama