Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4bo nierentowne firmy sie nacjonalizuje a rentowne prywatyzuje , interwencjonizm made in Łunja jewropejska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
od początku byłem przeciwny wejściu do unii, to wszystko potwierdza moje NIE. A kto ma inne zdanie to proszę poszukać ile do unii wpłacamy, a ile ochłapów dostajemy.........
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nasze NIE (podobnie głosowałem) jest niczym wobec fałszerstw i propagandy. Za dużo mogli zyskać niektórzy aby grać uczciwie, ot polityka. Zobacz jaki przekręt teraz z Brexit się szykuje - wyjście nie dojdzie do skutku a to tylko renegocjowanie warunków. Anglia może sobie akurat na to pozwolić.
Nasze NIE (podobnie głosowałem) jest niczym wobec fałszerstw i propagandy. Za dużo mogli zyskać niektórzy aby grać uczciwie, ot polityka. Zobacz jaki przekręt teraz z Brexit się szykuje - wyjście nie dojdzie do skutku a to tylko renegocjowanie warunków. Anglia może sobie akurat na to pozwolić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba jak najszybciej wy... uciekać z tego eurokołchozu , póki z Polski jeszcze coś zostało Jestem za POLEXIT !!!!!!! Kto jeszcze myślacy ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
podobnie jak pomoc prywatnym bankom z publicznych pieniedzy.niech anglia wyjdzie z tej unii a reszta sama sie posypie w piz...du
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane