Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Masz minusa, bo w tej wstawce idziesz drogą Maxia, tylko w drugą stronę. Tzw. "wyklęci" podzielili Polaków na dobrych "sanacyjnych" i "złych", akceptujących nowy ustrój. Żeby dostać kulę w łeb starczyło czasami wziąć ziemię z reformy rolnej. Żeby Ci spalili dom starczył...
Masz minusa, bo w tej wstawce idziesz drogą Maxia, tylko w drugą stronę. Tzw. "wyklęci" podzielili Polaków na dobrych "sanacyjnych" i "złych", akceptujących nowy ustrój. Żeby dostać kulę w łeb starczyło czasami wziąć ziemię z reformy rolnej. Żeby Ci spalili dom starczyło, że sąsiad powiedział że jesteś komunistą. Może na początku mieli szlachetne zamiary, ale im to dalej szło, tym było gorzej, a na koniec większość z nich zeszła do poziomu zwykłych bandytów. To mówię ja - antylewak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane