Reklama
A zadłużenie na koniec kwietnia wzrosło o 47 mld

A zadłużenie na koniec kwietnia wzrosło o 47 mld

przez S221 — 9 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
E
Endriu117 🌟 Padawan
9 lat temu

Tylko dlaczego za chore pomysły "elyty" płacimy wszyscy?

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ENDRIU11 "ELITA"-SALON TO NAZWA SZECHTEROWSZCZYZNY.

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

CHOOJA,TO WINA TUSKA.

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

QURVVA DOBRA ZMIANA,SUPER DRUŻYNA ,BUHAHAHAHA,A JEBBANI PISLAMIŚCI I TAK TO MINUSAMI ZASYPIĄ.

0

Zglos komentarz

N
nefretette 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Brexit,koszmar lewaka.

0

Zglos komentarz

L
lodazajeansy 😏 Szyderca
9 lat temu

Przecież PIS to partia lewicowa

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
9 lat temu

Wszystkie lewaki to nadzwyczajne KU@WY!

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ludziska zadłużenie Polski rośnie bo Peło zaciągało bez opamiętania pożyczki w obcej walucie. A teraz najlepiej powiedziec ze to przez Pis!

0

Zglos komentarz

Reklama