Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wylacz TV I wlacz myslenie propaganda trwa w najlepsze. Mieszkam w UK i od konca referendum jeszcze nikt nic na ten temat nie powiedzial ludzie w to wbijaja co mozna zauwarzyc tylko to media jedynie plane bija I podburzaja ludzi przeciwko sobie oczywiscie wielki brat in karze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja mieszkałem w birmingham przez prawie 8 lat i wiem co oryginalni brytyjczycy myśleli o Polakach. Wtedy siedzieli cicho, bo byli w unii, teraz myślą, że skoro nie są w unii to mogą mówić co im się podoba - mówią to co zawsze myśleli. Czyli twierdzisz, że te laminowane kartki z napisem 'polish ve...
A ja mieszkałem w birmingham przez prawie 8 lat i wiem co oryginalni brytyjczycy myśleli o Polakach. Wtedy siedzieli cicho, bo byli w unii, teraz myślą, że skoro nie są w unii to mogą mówić co im się podoba - mówią to co zawsze myśleli. Czyli twierdzisz, że te laminowane kartki z napisem 'polish vermin' to nie prawda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane