Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3heh to niech leci do ruskich domagać się przeprosin za katyń to wróci do zimnego domu bo gaz mu odetną, teraz taki mądry ale jakby doszedł do władzy to inaczej by śpiewał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popieram w Polsce poprzez media musi być o tym głośno. Powinni upamiętniać takie wydarzenia jak rzeź wołyńska i jasno mówić kto tego dokonał. Jakim ścier... trzeba być żeby zabić kobietę w ciąży widłami a dzieci nabijać na żerdzie. Nie którzy z nich jeszcze żyją i trzeba o nich mówić z imienia i naz...
Popieram w Polsce poprzez media musi być o tym głośno. Powinni upamiętniać takie wydarzenia jak rzeź wołyńska i jasno mówić kto tego dokonał. Jakim ścier... trzeba być żeby zabić kobietę w ciąży widłami a dzieci nabijać na żerdzie. Nie którzy z nich jeszcze żyją i trzeba o nich mówić z imienia i nazwiska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To człowiek bez wyobraźni, biedny, smutny i zakompleksiony - szkoda chłopa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane