Podobne posty
Komentarze
5I zobaczcie , nic nie ma komentarza takich osobników jak marks, Jurek i inni im podobni... Czy to oznacza ze to sie mieści w ich lewicowych światopoglądach???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widzisz jestem...co dowodzi ze dla mnie sprawa pe****li jest ważna niezależnie od tego kto jest sprawca... Dla maksa Jurka...widocznie nie jest istotne gdy to nie dotyczy ich przeciwników..a to oznacza ze oni maja gdzies ofiary, dzieci , dla tego tak łatwo im krytykowac pe****lie w kosciele i je...
Jak widzisz jestem...co dowodzi ze dla mnie sprawa pe****li jest ważna niezależnie od tego kto jest sprawca... Dla maksa Jurka...widocznie nie jest istotne gdy to nie dotyczy ich przeciwników..a to oznacza ze oni maja gdzies ofiary, dzieci , dla tego tak łatwo im krytykowac pe****lie w kosciele i jednoczesnie legalizować ja...taka jest prawda jakby to powiedział Marks..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytałem ten artykuł. To było w Łodzi.Nie potrafię wymyślić kary dla takiego bydlaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie to akceptują jeszcze. Przecież wg. nich każdy zasługuję na tolerancję i zrozumienie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takich zwyrodnialców trzeba kastrować!! ile jeszcze dzieci musi cierpieć!! Po jakiej stronie jest prawo !! Te kary są śmieszne od 7 do 10lat, z czego połowę zostanie umorzone za dobre sprawowanie, i wyjdzie na wolność, a takie dziecko będzie mieć uraz do końca życia, każdy dotyk będzie bolesny.
Takich zwyrodnialców trzeba kastrować!! ile jeszcze dzieci musi cierpieć!! Po jakiej stronie jest prawo !! Te kary są śmieszne od 7 do 10lat, z czego połowę zostanie umorzone za dobre sprawowanie, i wyjdzie na wolność, a takie dziecko będzie mieć uraz do końca życia, każdy dotyk będzie bolesny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najgorsze jest to, że polskie prawo broni pe****li, gwałcicieli. Przestępstwa związane z pe****lią się przedawniają, gwałty nie są ścigane z urzędu. Często kiedy ofiara dojdzie na tyle do siebie, by o tym mówić, jest już za późno by wszcząć postępowanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hmmm...zapewne o tym głośno nie powiedzą, ale obstawiam na 70%, że klientami byli tzw. "powiernicy tajemnicy" w czarnych ubrankach...od razu wszyscy byli rozgrzeszani...nie ma słów i odpowiednio ciężkiej kary w naszym kraju na takie elementy :/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane