Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kenio 🏹 Łowca
9 lat temu

TVP od zawsze było tubą propagandową partii rządzącej, ale obecna propaganda i manipulacja jest wyjątkowo prymitywna i rzucająca się w oczy i trzeba mieć PiSowskie klapki na oczach, aby tego nie dostrzegać.

0

Zglos komentarz

K
kword 🌾 Wieśniak
9 lat temu

to nie tam sikorskiego zona pracuje?

0

Zglos komentarz

K
krowal 😏 Szyderca
9 lat temu

Uważasz, że PO jest taka mocna, że trzęsie również prasą za oceanem?

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Trzeba być wyjątkowym bez mózgiem żeby nie zauważać tej propagandy w reżimowej TV.Z przykrością musze stwierdzić, że paru takich bez mózgów na wiosce mamy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A podobno wy trolle z kod nie oglądacie TVP... Podobnie jak was tutaj kneblują i się nie pozwalają wypowiadać bo nie ma wolności słowa i demokracji... Podobnie też z kraju masowo uciekaliście w ślad za Kopacz z córeczką... ah... zaraz....

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
9 lat temu

Podobno jesteś ybniety

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Abstrac**jąc od tematu jakiejś wzmianki gdzieś tam to Obama to już przeszłość zapisana na karcie historii jako jeden z najgorszych prezydentów USA.

0

Zglos komentarz

Reklama