Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8cholera a u pracodawcy 2 tygodnie aby wyskrobać to jest prawdziwy problem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Krew człowieka zalewa... normalnie święte krowy. Może rozszerzyć sejm do 36 mln posłów i każdy z nas będzie miał takie przywileje :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ahahaha jeszcze czego. Ty masz zapieprzać i 2 tyg urlopu góra przy którym i tak kręcenie nosem. I nie sądz, że zmieni się to pod wpływem takiego czy innego rządu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dw Tym PISie to maja Darmowe loty Helikopterem, darmowe Taxi i pociagi, zwrot za Paliwo..zyc nie umierac i jeszcze daja swojemu Ziomkowi z Torunia od tak 30 milionów.. maakra..a Wierne owieczki na nich głouja ... Śmiech
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To pewnie coś jak loty pustego rządowego samolotu za niektórymi albo profesjonalny przewóz mebli konferencyjnych :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co nie? A przeciez mieli być w opozycji totalnej do wszystkiego co zaproponuje PIS. Mam nadzieję, że teraz PIS zapronuje podwyżki wszystkich posłów obecnej kadencji...ciekawe czy i tu będą tak opozycyjnie nastawieni członkowie PO albo Nowoczesnej :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to tak jest ze wszyscy czy korycie niby się kłócą ale jeśli chodzi o ich dobro to jedna brac.. np jak było głosowanie o podwyżki dla nich 1050 zł to wszyscy za... teraz urlopiki za...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pani Krysia w tym czasie będzie brała udział w zdjęciach do filmu "Uwolnić orkę 6" gra tam gówną rolę:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane