Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A w Polsce I w Rosji było by "nie bijcie nas. nie jestesmy muzułmanami"

0

Zglos komentarz

Reklama