Reklama
Nie dziwi nic.

Nie dziwi nic.

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
Z
Zerocool 🏹 Łowca
9 lat temu

Jakie to dziwne, taki marksi będzie dalej twierdził, że muslimy to prawica. :>

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
9 lat temu

a od kiedy to jakikolwiek lewak i ateista wierzy w jakiegokolwiek boga?

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
9 lat temu

Maxiu głosuja na was lewactwo bo lewactwo jest jak "bydło idące na rzeź".A ty tylko znowu wiara wiara wiara... pomyśl to nie boli.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

gosuja na tych co im sprzyjaja i kochaja nasza demokracje bo jest taka ulomna

0

Zglos komentarz

Reklama