Reklama
Obstawiajcie gdzie tym razem Kamiński pójdzie

Obstawiajcie gdzie tym razem Kamiński pójdzie

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

biedny misio, znowu bezdomny. Pewnie pójdzie do nowoczesnej :)

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

Taki był pewnie plan

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
9 lat temu

no do pi****elcow to musialby tone wazeliny miec

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
9 lat temu

Misiowi teraz został jedynie tęczowy kobył Roman. Może razem gdzieś pogalopują. Ostatecznie poskaczą na jakimś marszu.

0

Zglos komentarz

K
krissokrizisso 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Kto przygarnie misia?

0

Zglos komentarz

Reklama