Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Może to już ten czas, aby otwarcie zacząć mówić jak należy się zachować w obliczu wojny z islamem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już za pozno, ten brud rozplenił się po całej europie przez lata i ciężko cokolwiek z tym zrobić. Unia Europejska jest temu winna a dokładnie wiadomo kto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nigdy nie jest za późno - owszem wymaga to radykalnych i skutecznych działań - czyli w kontener i ziuuuu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za późno to będzie jak ciapate wejdą w struktury wojska i zaczną obejmować wysokie stanowiska administracyjne (jak w Londynie)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nadzieją na wyjazd muzułmanów z Finlandii są ich neonaziści albo pogoda.Ciekawi mnie,czy premier Suomi oddał,tak jak obiecał,imigrantom swój letniskowy dom,aby mogli się zaklimatyzować w nowym miejscu.Z tego co się orientuję to w zeszłym roku wycofał się z tego pomysłu. Twierdził,iż chatę trzeba wyr...
Nadzieją na wyjazd muzułmanów z Finlandii są ich neonaziści albo pogoda.Ciekawi mnie,czy premier Suomi oddał,tak jak obiecał,imigrantom swój letniskowy dom,aby mogli się zaklimatyzować w nowym miejscu.Z tego co się orientuję to w zeszłym roku wycofał się z tego pomysłu. Twierdził,iż chatę trzeba wyremontować.Remont chyba nie trwa 12 miesięcy?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane