Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4a o podkomisji Macierewicza cisza jak makiem zasiał,na razie tylko wiadomo że co miesiąc biorą wypłaty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i to wlasnie jest jeden z bardzo jawnych dowodów ze cos jest nie tak z tym "wypadkiem smoleńskim" skoro pan tusk oddał śledztwo Rosjanom... A oni po zakończeniu sołectwa nie chca oddac wraku...ciekawe czemu... Moze dla tego ze sa tam ślady materiałów wybuchowych o ktorych na początku mo...
No i to wlasnie jest jeden z bardzo jawnych dowodów ze cos jest nie tak z tym "wypadkiem smoleńskim" skoro pan tusk oddał śledztwo Rosjanom... A oni po zakończeniu sołectwa nie chca oddac wraku...ciekawe czemu... Moze dla tego ze sa tam ślady materiałów wybuchowych o ktorych na początku mowili prokuratorzy ???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już dawno umyty wielokrotnie i pocięty na kawałeczki. Większość zmielona. Nie no, wszystko w porządeczku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt kto był odpowiedzialny za "przygotowanie" samolotu po polskiej stronie (ludzie komora). A i Jowita Kacik maczała też w tym paluszki. Wystarczy poczytać...
Już dawno umyty wielokrotnie i pocięty na kawałeczki. Większość zmielona. Nie no, wszystko w porządeczku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt kto był odpowiedzialny za "przygotowanie" samolotu po polskiej stronie (ludzie komora). A i Jowita Kacik maczała też w tym paluszki. Wystarczy poczytać i myśleć a nie powtarzać za tvn.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś jakiś program oglądałem, to ponoć pół samolotu na skupie złomu wylądowało. Nikt nie zabezpieczył tego, a taka sterta kasy leżała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczytaj jakie jest prawo międzynarodowe i kto według tych zapisów prowadzi śledztwo. Dodatkowo w Polsce była powołana komisja państwowa tylko dla was PISu niewiarygodna bo podała niewygodna dla was prawdę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Następny wyznawca religii smoleńskiej. Samolot to nic innego jak element grania na nosie Polakom. Uważam, że gdyby Polska przyjęła linię stosunków z Rosją na wzór Orbana samolot byłby już u nas. Po otwarciu baz NATO w Polsce perspektywa zwrotu samolotu oddala się niestety.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
speedzg, oglądałeś "anatomie upadku", reportaż przygotowany przez "niezależnych dziennikarzy".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane