Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

to Joachim z Jarkiem mają się "ku sobie" ? fiu fiu

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Tęcza naturalna a nie pe**lska 6-o kolorowa.

0

Zglos komentarz

Z
zimny_edek 😏 Szyderca
9 lat temu

Dla was nawet tęcza dzieli się na "prawdziwą" i "gorszego sortu"!

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ciekawe który z którym .... ???

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
9 lat temu

w tym sweterku i czapeczce - poprostu Król Wiochy ! reklamówki z biedry mu tylko brakuje.. a może odłożył na chwilę...

0

Zglos komentarz

N
noigel 🎖️ Snajper
9 lat temu

będzie się działo :P

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
9 lat temu

Wstawiłeś to na koncie "jurek1102", na koncie "maxicoveri" ale skasowałeś, teraz na "Antykamera"...

0

Zglos komentarz

Reklama