Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
jurox 🏹 Łowca
9 lat temu

Ukraińcy byli po tej samej stronie Wisły co Niemcy i bardzo im pomagali w mordowaniu ludności cywilnej

0

Zglos komentarz

K
kkk777 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Rosjanie też.

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
9 lat temu

I trochę muzułmanów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Tylko poczet sztandarowy i w ramach "zgrupowania". Zaprasza się zawsze reprezentacje gości kurtuazyjnie. Protokół dyplomatyczny kolego.

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A nasz poczet z kurtuazją jest na ich defiladach?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A mamy jakieś wojskowe jednostki na Ukrainie? Bo z tego co mi się wydaje to raczej nie. A Ukraińców w Polsce mamy w ramach Zgrupowania. Przypominam ,że rok temu ich nie było toteż ich nie zapraszaliśmy. Węgrów, Litwinów i Łotyszy zresztą też nie. Byli tylko Amerykanie i Kanadyjczycy.

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

to ja pier..... na tą imprę nie idę

0

Zglos komentarz

J
jarrok 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ku**a mać

0

Zglos komentarz

Reklama