Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się nazywa fanatyzm, nie na darmo mówi się że ta banda doprowadzi do "pislamizacjii" dyktatury w kraju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A SKAD WIESZ ZE ZGINELI W KATASTROFIE/BO ANODINA.?..BO KRETACZ I OSZUST LASEK wygryzmolil KLAMSTWO?Na miejscu Laska bym sie bal ze prawda wyjdzie na jaw i pierdel PEWNY
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mówi to co sekciarze pokroju bodana chcą usłyszeć. I zapewne wie po co to mówi ale bodanopodobni im****le tego nie wiedzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
LASEK i jego Kumisja ODPOWIE karnie za OSZUSTWO I MATACTWA.PIERDEL LUB KULKA!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież jest nagranie na którym słychać było strzały, to ci co przeżyli po zestrzeleniu tupolewa bronili miejsca katastrofy przed nacierającymi ruskami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Demagogia z czasow PRL wrocila...Podobnie jak przeklamywanie historii. Prezes wraca myslami do czasow swojej mlodosci, to objaw sklerozy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szaleniec prezesa, majacy poparcie najnizszych grup spolecznych w Polsce, bez wyksztalcenia i rosadku. Podobnie jak w czasach PRL. Historia sie powtarza...A prezes ma na wszystkich id**tow "chaka" w swoim rzadzie. "Polska krolem narodow" w Europie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane