Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9napalm
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co lewacka hołoto, jesteście z siebie dumni? To wy do tego doprowadziliście, tak jak to wy niedorozwoje lewaccy odpowiadacie za wszystkie zamachy, mo**y i gwałty popełniane przez tych islamskich podludzi. TO WASZA WINA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kto odpowiada za mo**y i gwałty w naszym kraju?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NO jak to, przecież Frajerłą Ąlląd mówił, że najważniejsza jest jedność i solidarność, to jakie wojsko, po co wojsko? Do (przyszłych) rodowitych Francuzów strzelać mają ? chyba, że chcą ich bronić przed agresywnymi kierowcami TIRów, aa to tak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mają co chcieli czyli urozmaicenie mulikulti mogą się z tymi zwierzętami integrować a nie wołać wojsko na pomoc , niech lepiej robią zapasy jak Niemcy bo zbliża sie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mają co chcieli czyli urozmaicenie mulikulti mogą się z tymi zwierzętami integrować a nie wołać wojsko na pomoc , niech lepiej robią zapasy jak Niemcy bo zbliża się nie ubłaganie dzień X , 3 etap będzie wyglądało jak na filmie Europa w roku 2029 :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
francja miala tyle kolonii u bambusow ze polowa francozow to araby i murzyny i tak bylo od 1500 roku ale dopiero od 21 wieku sa wpuszczani na teren francji w europie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane