Reklama
Lewactwo podszywa się pod Joannę Jóźwik na Twitter

Lewactwo podszywa się pod Joannę Jóźwik na Twitter

przez rwd7 — 9 lat temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Chyba Prokuratura powinna zaopiekować się tym przypadkiem "mistyfikacji" na twitterze ;) Chyba pomoc państwa w tym przypadku jest uzasadniona.

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
9 lat temu

juz ten homoseksualista Patryk Chilewicz przeprasza za absurd 1374400 dodany przez lewaka tomtomd705

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

nie znalazłem pewnie szybka interwencja ...

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
9 lat temu

De**li ci u nas dostatek Dodano: 2016-08-22, 16:22:16 przez: tomtomd705

0

Zglos komentarz

T
tomtomd705 🏆 Master
9 lat temu

@rwd7 - nieco sztampowe. Też Cię lubie :)

0

Zglos komentarz

T
tomtomd705 🏆 Master
9 lat temu

Żadne podszywanie, żadne lewactwo. Odsyłam do oficjalnego profilu na facebooku. Komentarz odnośnie wrzuty chyba zbędny.

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
9 lat temu

profil Patryk Chilewicz na facebooku. to twoj autorytet nauczsie czytac ****Ponadto chciałam również sprostować incydenty, które wydarzyły się na Twitterze za pośrednictwem rzekomo „mojego” konta. Nigdy nie posiadałam profilu na tym portalu, dlatego mogę jedynie wyrazić...

profil Patryk Chilewicz na facebooku. to twoj autorytet nauczsie czytac ****Ponadto chciałam również sprostować incydenty, które wydarzyły się na Twitterze za pośrednictwem rzekomo „mojego” konta. Nigdy nie posiadałam profilu na tym portalu, dlatego mogę jedynie wyrazić wielki smutek, że ktoś podszył się pode mnie. Jak tylko otrzymałam sygnały, że „udostępniam” na tym portalu agresywne wpisy, od razu zareagowałam i zgłosiłam do administratora serwisu prośbę o reakcję.

0

Zglos komentarz

T
tomtomd705 🏆 Master
9 lat temu

Przepraszam kolegę, nie doczytałem. Ale tak to jest. Zawsze się znajdzie jakiś kr***n. Co chwilę ktoś się pod kogoś podszywa. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

wiocha.pl/1374400 skasujesz spier.olino umyslowa czy nie ?

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
9 lat temu

niech zostanie i na glowna jako przyklad jak lewacy dziela Polakow

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

walese tez tak kiedys "spacyfikowano " juz jest mily dla emigrantow :)

0

Zglos komentarz

Reklama