Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3TO JEST BEZPODSTAWNE UOGÓLNIENIE! To samo można powiedzieć (a nawet dosadniej) o Unii Europejskiej, naszych posłach, senatorach, pracownikach urzędów skarbowych, ZUS, banków, przedsiębiorcach-kombinatorach, złodziejach, pijakach, policjantach, strażnikach miejskich, kierowcach oraz zwykłych obywatel...
TO JEST BEZPODSTAWNE UOGÓLNIENIE! To samo można powiedzieć (a nawet dosadniej) o Unii Europejskiej, naszych posłach, senatorach, pracownikach urzędów skarbowych, ZUS, banków, przedsiębiorcach-kombinatorach, złodziejach, pijakach, policjantach, strażnikach miejskich, kierowcach oraz zwykłych obywatelach, itd, itp...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zgada się, wystarczy iść do gminy coś załatwić - niekompetencja poraża
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale powiedz ludziom ze dasz im 500zl natychmiast przestaną narzekać na kolejne 7 tyś urzednkików zatrudnionych do pracy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane