Reklama
Source: wgrane.pl

Najpierw bije sama siebie, później że to niby mąż.

przez monciaak — 9 lat temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
A
asferasfer 🌾 Wieśniak
9 lat temu

znam taka jedna Justynke ktora tak samo robila i oczywiscie rozwod i wina jej meza ze ja bil. Rok po sprawie przyznala sie jednej kolezance ze tak naprawde sama sie napierdalala zenada, najgorsze ze jej meza zdania nikt nie sluchal. Sprawddzie jej face Justyna Szarszewska i cisnijcie sz****e

0

Zglos komentarz

A
asferasfer 🌾 Wieśniak
9 lat temu

justyna szarszewska z torunia albo teraz z kowalewa pom. cisnijcie dziwce !!

0

Zglos komentarz

A
asia192 💩 JP 100%
9 lat temu

Widzę, że nieudacznik od Justynki wylewa swoje żale. Taki chop to c**a a nie chop :-)

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

czy wiesz że za takie pisanie i ujawniane jej personaliów możesz dostać wyrok ?????

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
9 lat temu

Typowa locha jakich pełno - o intercyzie już powinni uczyć w szkole podstawowej.

0

Zglos komentarz

D
8 lat temu

I powinien złożyć zawiadomienie do prokuratury dostanie szmacicho wyrok to się nauczy

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
9 lat temu

Jakieś wyrośnięte to dziecko neo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

łoo kierwa :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Taka Ty

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
9 lat temu

Dzisiaj usłyszałem wiadomość o kobiecie która zabiła nożem męża. I co? I cały reportaż był o tragedii tej kobiety, że nikt jej nie pomógł, a sąd jej nawet nie aresztował

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
9 lat temu

Szczerze współczuję facetowi posiadania takiej id**tki. Nie wiem co on w niej widział i widzi ale powinien taka zostawić. Niech się kobieta leczy psychicznie bo coś z nią nie tego...

0

Zglos komentarz

S
sake104kalisz87 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Do uśpienia.

0

Zglos komentarz

D
8 lat temu

Ten akurat był kumaty i zainstalował kamery.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Wystarczy, że kobieta naopowiada dookoła, że mąż ją bije a wszyscy jej współczują. To as w rękawie kobiet, trudny do obalenia, bo sporo jest przypadków mężów bijących swoje żony.

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
8 lat temu

Oczywiście nie miałaś na myśli Rex9999?;)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Oczywiście, że nie. Ona nie posunęłaby się do aż takiego kłamstwa, co na to powiedziałby jej mąż, gdyby dowiedział się o takich pomówieniach.

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
8 lat temu

Racja, to "pożondna" kobieta;)

0

Zglos komentarz

Reklama