Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I te nowoczesne zamachy nie to,co w "zacofanej" Polsce :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Francja też jest zacofana, nie sfajczyli na zamówienie budki pod ambasadą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można się śmiać, ale Francji już nie ma... I mówią to rodowici Francuzi. Notabene tyczy się to całej zachodniej Europy, za kilkadziesiąt lat będą to kraje muzułmańskie. Oni wygrają, jak w Europie na własnym podwórku nie potrafią powiesić morderców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to teraz pomysl jakich sasiadow bedziemy mieli za kilka lat i czy uda nam sie obronic jezeli do wladzy wrócą zdrajcy finansowani przez zydow i niemcow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważasz obecny Rząd za gwaranta bezpieczeństwa, kiedy medal za zasługi dla obronności kraju dostaje 25 letni rzecznik prasowy MON? Co do zdrajców, jeżeli uważasz że dziś w Polsce nie ma wpływów obcych interesów, to się grubo mylisz. A jeżeli po ośmiu latach przekrętów i złodziejstwa PO by wróciła do...
Uważasz obecny Rząd za gwaranta bezpieczeństwa, kiedy medal za zasługi dla obronności kraju dostaje 25 letni rzecznik prasowy MON? Co do zdrajców, jeżeli uważasz że dziś w Polsce nie ma wpływów obcych interesów, to się grubo mylisz. A jeżeli po ośmiu latach przekrętów i złodziejstwa PO by wróciła do rządzenia, to głupota Polaków będzie większa niż można,by to sobie wyobrazić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane