Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6A nowoczesna nie składała wniosku formalnego o przerwę ? Dziwne :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co pisiory czemu to minusujecie ? Prawda jest wam nie na rękę? Czym tym razem go usprawiedliwicie ????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widocznie ma cos sensownego do powiedzenia a to wymaga czasu! natomiast poslowie nowoczesnej tylko marnuja czas!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skandal skandal! a tyle wniosków o przerwę odrzucili, no jak tak można!?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do pani J. Scheuring-Wielgus . Jak ja bym miał takie nazwisko to bym się nie wynurzał bo to politycznie podejrzana sprawa!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widzę (P)Osłankę Wielgus i jej wypowiedzi, ciśnie mi się na usta cytat od Leppera (i jego słowa o pośle Komorowskim); 'kiedy poseł Komorowski pukał się w głowę, huk był tak duży na sali, że aż zagłuszał moją wypowiedź". Nowoczesna to partia "ekspertów" od WPADEK Rysia. Nic, tylko...
Jak widzę (P)Osłankę Wielgus i jej wypowiedzi, ciśnie mi się na usta cytat od Leppera (i jego słowa o pośle Komorowskim); 'kiedy poseł Komorowski pukał się w głowę, huk był tak duży na sali, że aż zagłuszał moją wypowiedź". Nowoczesna to partia "ekspertów" od WPADEK Rysia. Nic, tylko się ośmieszają (choć ta wypowiedź, o ile jest zgodna z prawdą, jest pierwszą trafioną ripostą tej Pani odkąd zasiadła w sejmie. WRESZCIE jej się udało).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane